zakonczenie_roku_szkoonego

Dnia 22 czerwca 2011 o godz. 9.00 uczniowie ZSP Nr 2 im. Hetmana Stefana Czrnieckiego wraz z Dyrekcją, gronem pedagogicznym oraz pracownikami administracji i obsługi zakończyli bieżący rok szkolny.

Uroczystość, która została poprzedzona Mszą Świętą, zaszczycili swoją obecnością przedstawiciel Powiatu Włoszczowskiego Pan Roman Wojtalczyk oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Dorota Sodo. Sekretarz Powiatu skierował ciepłe słowa do młodzieży i pracowników szkoły gratulując im wysokich osiągnięć i życząc kolejnych sukcesów w nauce. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Docenieni zostali również Ci, którzy aktywnie reprezentowali szkołę biorąc udział w różnych konkursach szkolnych. Wręczaniu nagród nie było końca. Na zakończenie uroczystości Dyrektor Szkoły Marek Ledwoch życzył wszystkim udanych a przede wszystkim bezpiecznych wakacji, nadmieniając że za dwa miesiące rozpoczynamy kolejny rok szkolny.

Debug: specified directory - https://www.zs2wloszczowa.pl/images/zrsz