SUDOKU_LOGO

9 marca 2011 r. w  Starostwie Powiatowym we Włoszczowie odbyły się eliminacje powiatowe IV Świętokrzyskich Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w SUDOKU- Kielce 2010/2011.

Rozgrywki na szczeblu powiatu odbywają się w dwóch kategoriach: indywidualnej i zespołowej. Łącznie wzięło w nich udział dziewięciu uczniów (trzyosobowe drużyny z I LO, ZSP Nr 2 i ZSP Nr 3 we Włoszczowie).

Nad właściwym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Ewa Trybek (przewodnicząca), Dagmara Żelichowska (sekretarz) oraz Renata Kozieł (ZSP Nr 2) i Wioletta Bujak (ZSP Nr 3).

W kategorii indywidualnej uczestnicy mieli na rozwiązanie zadania 25 minut, zaś w kategorii zespołowej 90 minut na rozwiązanie 3 zadań.

W kategorii indywidualnej najlepsza okazała się Małgorzata Baran – uczennica klasy III bm LO, w kategorii zespołowej reprezentacja naszej szkoły w składzie: ww. Małgorzata Baran, Renata Lichosik (kl. II o LO) i Mariusz Grabiec (kl. IV technikum ekonomicznego). Opiekunem młodzieży była Renata Kozieł.

Młodzież z Czarnieckiego będzie już po raz trzeci reprezentowała Powiat Włoszczowski

w rozgrywkach finałowych. Gratulujemy!

Nagrody dla wszystkich uczestników eliminacji powiatowych ufundowało Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, a wręczyli je: Zbigniew Matyśkiewicz - Starosta Włoszczowski i Robert Ślęzak – Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego we Włoszczowie.

Więcej informacji na stronie STAROSTWA POWIATOWEGO WE WŁOSZCZOWIE