113aW dniu 22 grudnia 2010 roku, społeczność naszej szkoły odczuła atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Wszędzie pojawiły się świąteczne symbole, poszczególne klasy organizowały spotkania opłatkowe oraz Wigilie.

Grupa młodzieży z I i II klasy Licealnej przedstawiła bożonarodzeniowy program artystyczny, który przygotowała podpieką nauczycielek języka polskiego: Elżbieta Niżnik oraz Anny Holerzyńskiej – Zenka.

Widzowie z zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie ukazujące cud poczęcia oraz narodzin we współczesnych realiach.

Zaśpiewane w programie kolędy wprowadziły uczniów w ciepłą atmosferę Świąt.

Dodatkową atrakcją były kolędy wykonane w języku polskim oraz angielskim przez szkolny zespół RITZY, którego opiekunem jest nauczyciel języka angielskiego – Karolina Barszcz.

Podczas programu artystycznego społeczność szkolną swoją obecnością zaszczycił Przewodniczący Rady Miejskiej we Włoszczowie pan Marian Hebdowski.

Debug: specified directory - https://www.zs2wloszczowa.pl/images/rafalp/Samucz/jaselka