nr 1

Wszystkim uczestnikom "Bożonarodzeniowej Paczki"  serdecznie dziękujemy
za przekazane do biblioteki szkolnej dary na rzecz naszych Rodaków na Litwie.

Plakat paczkaDlaRodaka PCKR2023

ORGANIZATORZY ZBIÓRKI: Starostwo Powiatowe  i PCKR we Włoszczowie;  dołączył  ZS Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie.

TERMIN ZBIÓRKI: 14.11.2023 r. -  04.12.2023 r.

PUNKT ZBIÓRKI W ,,CZARNIECKIM" : biblioteka szkolna, koordynator Lidia Jurek.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY  O ZBIÓRCE DO PRZECZYTANIA PRZEZ UCZNIÓW SZKOŁY I ICH RODZICÓW :  raport końcowy opiekuna akcji  z listą uczestników i wykazem zebranych artykułów w dzienniku szkolnym.

CO ZEBRALIŚMY OD 15.11.23 r.?

- żywność z długim terminem ważności (np. kasza, ryż, makaron, konserwy, olej, mleko, kawa, herbata, kakao, mąka, cukier, sól, płatki śniadaniowe, soki, strączkowe, przyprawy, powidła,  cukierki, ciastka, chrupki, batony, czekolady, przekąski );

- artykuły chemiczne i środki czystości, ze szczególnym wskazaniem na środki zwalczające pleśń (np. płyny do  czyszczenia, mycia, szampony, żele, mydła, proszki, płyny do płukania, pasty, kremy).

POMOC UCZNIÓW W ORGANIZACJI ZBIÓRKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ: sprawdzanie, liczenie, spis, sortowanie, pudełkowanie i przekazywanie do PCK-R.

- z klasy 2 psychologiczno-społecznej LO : Natalia Tokarska, Julia Pigulak, Anna Krzemińska, Karina Celebańska, Katarzyna Kozieł, Julia Bodzioch, Daria Jakubowska;

- z klasy 3 psychologiczno-społecznej LO:  Natalia Janowska, Natalia Młynarczyk, Oliwia Stachura, Majka Wrzeszcz;

- dodatkowa pomoc: Filip Surma, Eryk Peroń, klasa1TI/TG i Alicja Smarzyńska, Konrad Rokosa, Mikołaj Kitliński, klasa 1 TE/TR/TŻ.

nr 3

nr 4